Diář 2021 nápň A5

435 hodnocení
 
Novinka Tip Efekt lupa
 
  • 1 z 9
Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 599 Kč
Ušetříte 180 Kč (–30 %)
419 Kč
Kód produktu 1760
Značka MamaDomisha
Kategorie DIÁŘ A DOPLŇKY
Položka byla vyprodána...
 

Diář na rok 2021 prodáváme jako náplň. 210 mm x 148 mm. Pokud máte doma již obal na diář ve velikosti A5, stačí si jen pořídit náplň a nový diář máte na světě. Pokud obal nemáte, je k dispozici zvlášť k prodeji koženkový praktický obal. 

 

Diář by @mamadomisha je letos poprvé bez omalovánek. Letošní rok jsme se nechali inspirovat trendy uměním a vytvořili jedinečný dyzajn titulních stran jednotlivých měsíců ve spolupráci s maminkou autorky diáře @mamadomisha, nejšikovnější @artlenny . Celý dyzajn je v aktuálně nejpopulárnějších nude barvách.

V diáři naleznete opět užitečné seznamy. Jako například seznam svátků, seznam státních svátků a volna z práce, adresář krizových kontaktů, užitečný přehled vašich doktorů s jejich kontakty i otevírací dobou, seznam vánočních dárků, menstruační kalendář, ale i finanční okénko.Nechybí zajisté ani prostor na poznámky a za každým měsícem naleznete seznam úklidu. Úklid je rozdělený na běžný týdenní a měsíční. Diář je vhodný pro každého kdo má rád  plánování a odškrtávání splněných úkolů. V každém diáři také naleznete pravítko, které zároveň slouží i jako záložka. 

 

Na našem eshopu naleznete spousty doplňků vhodných k plánování. Ať už to jsou nejrůznější samolepky, pořadače, lepící zvýrazňovače nebo třeba praktická úložná kapsička a především koženkové desky vhodné pro naše náplň diáře 2021. 

vše naleznete v sekci ,,diář a doplňky,,