271 hodnocení

Diář 2021 náplň A6

barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno
Kód: 1862/BEZ
Značka: MamaDomisha
399 Kč
Kategorie: DIÁŘ A DOPLŇKY

Diář na rok 2021 ve velikosti A6 je novinkou letošního roku. Narozdíl od větší verze diáře A5, která letos vyšla již počtvrté, se menší velikost letos prodává jako samostatná náplň, ale i také jako výhodný set rovnou s obalem. Barvu obalu můžete vybírat ze tří barev.

 

Letošní rok jsme se nechali inspirovat trendy uměním a vytvořili jedinečný dyzajn titulních stran jednotlivých měsíců ve spolupráci s maminkou autorky diáře @mamadomisha, nejšikovnější @artlenny . Celý dyzajn je v aktuálně nejpopulárnějších nude barvách.

V diáři naleznete užitečné seznamy. Jako například seznam svátků, seznam státních svátků a volna z práce, adresář krizových kontaktů, užitečný přehled vašich doktorů s jejich kontakty i otevírací dobou, seznam vánočních dárků, menstruační kalendář, ale i finanční okénko. Nechybí zajisté ani prostor na poznámky a za každým měsícem naleznete seznam úklidu. Úklid je rozdělený na běžný týdenní a měsíční. Diář je vhodný pro každého kdo má rád  plánování a odškrtávání splněných úkolů. V každém diáři také naleznete pravítko, které zároveň slouží i jako záložka. 

 

Na našem eshopu naleznete spousty doplňků vhodných k plánování. Ať už to jsou nejrůznější samolepky, pořadače, lepící zvýrazňovače nebo třeba praktická úložná kapsička.

vše naleznete v sekci ,,diář a doplňky,,