Diář 2022 náplň A6

32 hodnocení
Značka: MamaDomisha

DIÁŘ JE MOMENTÁLNĚ VE VÝROBĚ. V PRODEJI BUDE BĚHEM LISTOPADU.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 2236
399 Kč
Diář 2022 náplň A6
32 hodnocení
Značka: MamaDomisha
3,4 32 hodnocení

DIÁŘ JE MOMENTÁLNĚ VE VÝROBĚ. V PRODEJI BUDE BĚHEM LISTOPADU.

Diář na rok 2022  A6 bude opět jako náplň. Pokud máte doma již obal na diář ve velikosti A6, stačí si jen pořídit náplň a nový diář máte na světě. Barvu obalu můžete vybírat ze tří barev. Pokud obal nemáte, je k dispozici zvlášť k prodeji koženkový praktický obal. 

 

Diář by @mamadomisha je letos zase trochu jiný. Letošní rok jsme se nechali inspirovat trendy uměním a vytvořili jedinečný design titulních stran jednotlivých měsíců ve spolupráci s maminkou autorky diáře @mamadomisha, nejšikovnější @artlenny .

V diáři naleznete opět užitečné seznamy. Letos poprvé je diář vhodný i pro Slováky! Tentokrát totiž najdete seznam svátků, seznam státních svátků a volna z práce i pro Slovenskou republiku. Dále adresář krizových kontaktů, užitečný přehled vašich doktorů s jejich kontakty i otevírací dobou, seznam vánočních dárků, menstruační kalendář, ale i finanční okénko. Nechybí zajisté ani prostor na poznámky a za každým měsícem naleznete seznam úklidu. Úklid je rozdělený na běžný týdenní a měsíční. Diář je vhodný pro každého kdo má rád  plánování a odškrtávání splněných úkolů. V každém diáři také naleznete pravítko, které zároveň slouží i jako záložka. 

 

Na našem eshopu naleznete spousty doplňků vhodných k plánování. Ať už to jsou nejrůznější samolepky, pořadače, lepící zvýrazňovače nebo třeba praktická úložná kapsička a především koženkové desky vhodné pro naše náplň diáře 2022. Nově máme i samostatné tečkované papíry na vaše vlastní seznamy a poznámky. Novinkou je i podrobný denní plánovač, který stejně jako vše naleznete v sekci ,,diář a doplňky,,

 

Náplň do diáře i desky máme i ve větší verzi velikosti A5